YAŞAM KONTEYNERİ

Konteynerler  üretimi hızlı  ve maliyeti düşük olması sebebi ile tercih edilen ürünlerimiz. Müşteri talebine en iyi hizmeti sunmak için konteynerler çok çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Ana karkas ; Konteynerin  tek  parça  olarak  kaldırılmasını  ve üç  katlı  olarak  üst üste konulmasını mümkün  kılacak  şekilde  köşe, tavan  ve  taban  için  özel  büküm  ile  elde  edilen profillerden oluşmaktadır. Konteyner dış yüksekliği 2,60 m., iç yüksekliği 2.40 m. ‘dir.

Standart boyutlar; 2400 x 6000 x 2600 mm. (ortalama ağırlık 2000 kg.) ve 3000 x 7000 x 2600 mm. (ortalama ağırlık 2500 kg) ‘dır. Konteyner imalatları kar yükü 80 kg/m2., rüzgar hızı 90 km/h., şase yük kapasitesi 200 kg/m2. (TS 498) dikkate alınarak yapılmaktadır. Konteyner taban özel  imalat  profillerden  ve kutu  profillerden  meydana  getirilen  çelik karkas  üzerine 16 mm.  Kalınlığında betopan (çimentolu yonga levha)kullanılmaktadır .

3x9x2,60m. – 27m2 Ev Konteyneri

Bu sistemin üzerine mineflo (2.5mm kalınlığında)  pvc yer döşemesi kaplanır. Dış yüzey kaplamasında, üzeri film kaplı boyalı galvaniz trapez sac kullanılmaktadır. Monoblok Konteyner üretimimizde siyah sac kullanılmamaktadır. Konteynerleri tercih edilme nedenleri; Hızlı üretim, kaliteli ,uzun ömürlü ,paslanma riski azaltılmış, ekonomik ve depreme dayanıklı.

Konteyner evlerin montajı bir  gün içerisinde tamamlandığından hemen kullanıma hazır hale gelir. Böyle pratik ve kullanışlı olması sebebiyle konteyner evler için talep her zaman fazladır.

BİLEŞİMLİ  KONTEYNER


Konteyner ev uygulamaları çoğunlukla kısa süreli, mevsimsel ve imar izni olmayan arazilerde konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasında, müşterilerin tercih ettiği uygulamalardır. İçinde banyosunun +lavabosu+tuvaletin+eviyenin de bulunduğu konteynerlerimiz tekil veya çoklu olarak kullanılabilirler.
Şantiye Yaşam Konteynerleri
Şantiye Yaşam Konteynerleri

3A PREFABRİK

Özelliklerinin farklılaşmasından dolayı uygulanan fiyat politikalarında da değişiklik olur. Firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm modellerde müşterilere en uygun fiyat teklifleri sunmak. Sağlıklı yaşam için ekonomik bir çözüm olan bu evler aynı zamanda depreme karşı dayanıklı olmasıyla bilinir.

30m2 Ev Konteyner

3A PREFABRİK

3x10x2,60m Yaşam Ev Konteyneri Ahşap Desenli