BİLEŞİMLİ KONTEYNER

Konteynerler  üretimi hızlı  ve maliyeti düşük olması sebebi ile tercih edilen ürünlerimiz. Müşteri talebine en iyi hizmeti sunmak için konteynerler çok çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Ana karkas ; Konteynerin  tek  parça  olarak  kaldırılmasını  ve üç  katlı  olarak  üst üste konulmasını mümkün  kılacak  şekilde  köşe, tavan  ve  taban  için  özel  büküm  ile  elde  edilen profillerden oluşmaktadır. Konteyner dış yüksekliği 2,60 m., iç yüksekliği 2.40m. ‘dir.

Standart boyutlar; 2400x6000x2600 mm. (ortalama ağırlık 2000 kg.) ve 3000x7000x2600 mm. (ortalama ağırlık 2500 kg) ‘dır. Konteyner imalatları kar yükü 80 kg/m2., rüzgar hızı 90 km/h., şase yük kapasitesi 200 kg/m2. (TS 498) dikkate alınarak yapılmaktadır. Konteyner taban özel  imalat  profillerden  ve kutu  profillerden  meydana  getirilen  çelik karkas  üzerine 16 mm.  Kalınlığında betopan (çimentolu yonga levha)kullanılmaktadır . Bu sistemin üzerine mineflo (2.5mm kalınlığında)  pvc yer döşemesi kaplanır. Dış yüzey kaplamasında, üzeri film kaplı boyalı galvaniz trapez sac kullanılmaktadır. Monoblok Konteyner üretimimizde siyah sac kullanılmamaktadır. Konteynerleri tercih edilme nedenleri; Hızlı üretim, kaliteli ,uzun ömürlü ,paslanma riski azaltılmış, ekonomik ve depreme dayanıklı. Birleşimli konteynerler 2 ve daha fazla konteynerin bir araya getirilmesidir.

SOĞUKTAN KORKMAYIN  YAZ KIŞ BÜYÜK FAYDA SAĞLAYAN GELİŞTİRİLMİŞ İZOLASYON SİSTEMİMİZ İLE SES VE ISI  YALITIMLI KONTEYNERLERİMİZ HİZMETİNİZDE
ÜRÜNLERİMİZ BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR.
STANDART DIŞI ÜRETİM İSTEKLERİNİZ İÇİN ARAYINIZ.
İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE VE MODELDE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.
KUŞAKLAR İSTEĞE GÖRE RENK DEĞİŞİKLİĞİ YAPILIR.
FARKLI MODELLER İÇİN İLANLARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

İmalatçı firma olmamız avantajıyla istenilen ölçü ve özelliklerde Konteyner-Kabin imalatımız mevcuttur.  Fabrikamızı ziyaret edip, hazır ürünlerimizi görebilirsiniz. Resimlerde örnek konteyner uygulamalarımız mevcuttur.

Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye dahil edilmemiştir. Fabrika teslim fiyatımızdır. (Nakliye için uygun araç ayarlanabilmektedir.)

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ..

42m2. Bileşimli Verandalı Beşik Çatılı Konteyner