ÇOK AMAÇLI KABİNLER

Çok Amaçlı Kabinler  şehrin ortamına uyum sağlayan modern tasarımda üretilmiş estetik kabin çeşididir.  Kabinler metal karkas yapısı ile, üzerine her türlü kaplama imkanı sunan, bulunduğu ortama kalite katan modern görünümlü estetik yapılardır. Kabinlerde metal karkas üzerine fugalı betopan  kaplama, yağlıpan kaplama, ahşap kaplama, alüminyum kompozit kaplama, siding kaplama gibi farklı kaplama çeşitleri isteğe bağlı olarak uygulanabilmektedir. Çok amaçlı kabinlerde de duvar arası kullanılan izole  taşyünü  ısı ve ses izolasyonu maksimum seviyededir.Metal katkası ve kalın duvar yapısıyla fugalı  kabinler son derece güvenli yapılardır. 

FUGALI ÇOK AMAÇLI KABİNLER -ÖRNEK MODELLER

3A Prefabrik  kabinler  güvenlik, ofis, büfe, dinlenme alanları, bilet satış noktaları, gazete bayilerine kadar bir çok ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Sosyal tesisler, piknik alanları, fuar, parklar gibi genel kullanıma açık alanlarda kabinler çevreci estetik görünümlü WC-DUŞ çözümü olarak ta tercih edilmektedir.

Çok amaçlı  Kabinler, güvenlik personelin ofis ve barınma ihtiyacını sağlamakla birlikte büfe ,gişe kabini ,ziyaretçi bekleme odası, inşaat şantiyelerinde personel ofisi, soyunma kabini, park bahçe alanlarında, her türlü  organizasyonlarında, WC + Duş kabinleri gibi farklı amaçlarla kullanılmaktadır. .

Metropol Kabin

GÜVENLİK KABİNLERİ

Üretmiş olduğumuz kabinler yurt içi ve yurt dışında birçok alanda kullanılmaktadır. Kabin kullanılan alanlarından bazıları; güvenlik noktaları , satış ve büfe üniteleri , otopark gişelerdir. Ayrıca soyunma ve giyinme kabin , park, fuar ve plaj alanlarında kullanılmak üzere üretilen her amaca uygun nitelikte kabin , polis ve askeri nöbet kabini olarak da kullanılabilmektedir.

210x210cm. Güvenlik Kabini
150x210cm. WC +DUŞ Kabini

Yenilikçi ve pratik çözüm olanakları ile ön plana çıkan Panel Kabinler hayatınızı kolaylaştırdığı gibi yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Pratik, hızlı kurulma özelliği ile oldukça idealdir. Güven içerisinde tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasına imkan tanıyan bu özel yapılar taşınabilir özelliğe sahiptir.

300x300cm. Güvenlik Kabini
Depo Kabini