Çanakkale Prefabrik Evler ve Konteyner Yapılar

3A PREFABRİK Çanakkale ilçesinde ve tüm Türkiye ilçelerine prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteyner, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

Prefabrik denilince akla gelen firmaların başında 3A PREFABRİK gelmektedir. 3A PREFABRİK, prefabrik, konteyner, çelik yapı, hangar, depo, atölye, şantiye yapıları, kamp binaları, ofis, yemekhane, yatakhane binaları üretimi, satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

3A PREFABRİK olarak gerek İstanbul’un diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye’de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner, demonte konteyner, özel üretimli yapılar, prefabrik şantiye binaları, prefabrik işçi kamp binaları, prefabrik ofis binaları, prefabrik yatakhane binaları, prefabrik yemekhane binaları, sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları,atölye binaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar,prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.

İhtiyaca göre konteyner üretiyoruz.

3A PREFABRİK verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.

Metropol Kabinler

Çanakkale prefabrik, Çanakkale prefabrik firmaları, Çanakkale prefabrik firması, Çanakkale 2.el prefabrik, Çanakkale prefabrik ev, Çanakkale ucuz prefabrik, Çanakkale prefabrik ev, Çanakkale prefabrik konut,Çanakkale prefabrik bina,Silivri prefabrik villa, Çanakkale şantiye, Çanakkale  prefabrik dublex, Çanakkale prefabrik triblex, Prefabrik yemekhane, Çanakkale prefabrik
tel. 0216 378 3700