BİRLEŞİMLİ KONTEYNER

Konteynerler  üretimi hızlı  ve maliyeti düşük olması sebebi ile tercih edilen ürünlerimiz. Müşteri talebine en iyi hizmeti sunmak için konteynerler çok çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Ana karkas ; Konteynerin  tek  parça  olarak  kaldırılmasını  ve üç  katlı  olarak  üst üste konulmasını mümkün  kılacak  şekilde  köşe, tavan  ve  taban  için  özel  büküm  ile  elde  edilen profillerden oluşmaktadır. Konteyner dış yüksekliği 2,60 m., iç yüksekliği 2.40m. ‘dir.

Standart boyutlar; 2400x6000x2600 mm. (ortalama ağırlık 2000 kg.) ve 3000x7000x2600 mm. (ortalama ağırlık 2500 kg) ‘dır. Konteyner imalatları kar yükü 80 kg/m2., rüzgar hızı 90 km/h., şase yük kapasitesi 200 kg/m2. (TS 498) dikkate alınarak yapılmaktadır. Konteyner taban özel  imalat  profillerden  ve kutu  profillerden  meydana  getirilen  çelik karkas  üzerine 16 mm.  Kalınlığında betopan (çimentolu yonga levha)kullanılmaktadır . Bu sistemin üzerine mineflo (2.5mm kalınlığında)  pvc yer döşemesi kaplanır. Dış yüzey kaplamasında, üzeri film kaplı boyalı galvaniz trapez sac kullanılmaktadır. Monoblok Konteyner üretimimizde siyah sac kullanılmamaktadır. Konteynerleri tercih edilme nedenleri; Hızlı üretim, kaliteli ,uzun ömürlü ,paslanma riski azaltılmış, ekonomik ve depreme dayanıklı. Birleşimli konteynerler 2 ve daha fazla konteynerin bir araya getirilmesidir.

İmalatçı firma olmamız avantajıyla istenilen ölçü ve özelliklerde Konteyner-Kabin imalatımız mevcuttur.  Fabrikamızı ziyaret edip, hazır ürünlerimizi görebilirsiniz. Resimlerde örnek konteyner uygulamalarımız mevcuttur.

Fiyatlarımıza KDV ve Nakliye dahil edilmemiştir. Fabrika teslim fiyatımızdır. (Nakliye için uygun araç ayarlanabilmektedir.)

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir