HAFİF ÇELİK YAPILAR

Ön üretimli çelik konstrüksiyon evler, çelik kolon ve kirişlere sahiptir. Taşıyıcı kısmı çelik olan bu evlerde duvar kaplama olarak Betopan, Alçıpan, OSB gibi çeşitli malzemeler kullanılabilir.

Çelik evler çoğunlukla yapıldıkları yerden taşınmazlar. Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir. Çelik binaların sökülmesiyle çıkan malzeme, geri kazanılmaktadır.

Hafif olması nedeniyle çelik konstrüksiyon yapılar daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır, imalat ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılarda farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir.

Hafif Çelik Ofis Binalar

Çelik konstrüksiyon ev sisteminin tercih edilmesinde bir diğer önemli etken yapı güvenliği. Çelik ev üretiminde kullanılan çelik ham madde kırılgan olmayan esnekliğiyle deprem gibi etkenlere karşı tam koruma sağlıyor. Çelik ev modelleri statik hesaplamalarıyla tam deprem güvenliği için çelik ağlarla adeta örülüyor.

Sosyal Amaçlı Binalar

Depreme dayanıklı, güvenli yaşam alanlarına sahip olmanın en ekonomik ve hızlı yollarından biri çelik ev yapılarıdır

Çelik ev sistemi betonarme yapılara göre üretimi hızlı ve kurulumu çok daha kısa süre yapılır ve ciddi zaman para tasarruf sağlar daha ekonomik çözüm sunar.

Hazı Çelik evler ses, ısı ve su yalıtımı olarak betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar.

Çelik ev modelleri modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır.

Hafif Çelik Evler

Betonarme yapılara göre çok daha fazla hafif olan, çok uzun yıllar güvenle kullanılabilen, çatlamayan bozulmayan ve böceklenme gibi sorunlar yaratmayan, yüksek ısı ve ses yalıtımı ile enerjiden tasarruf sağlayan, estetik görünüme sahip olan, farklı iç ve dış kaplamalarıyla isteğe göre her yaşam tarzına uygun olan üretilebilen çelik yapılar için onlarca farklı ev planı imkanı mevcuttur.

Bu planların her birinde farklı boyutlandırma ve isteğe göre eklenebilen malzemeler, ürünler olabilir. Bu sebeple her ihtiyaca, kullanılan malzemeye ve talebe göre farklılık gösteren çelik evler fiyat açısından da çok farklılık göstermektedirler.

Hafif Çelik Bungalov Evler
Bungalov Ev – iç görüntü

Teknik açıdan oldukça kaliteli yapılar olan Çelik evler, tasarımları ile de gözünüze hitap eder.

Sahip oldukları modüler yapıları ile kolayca taşınabilir ve sevk edilebilirler.

Çelik evler Tek katlı ya da Dubleks olabilirler.

Yazlık ev, bağ-bahçeye ev, yayla evi ya da günlük yaşam alanlarınız için çelik evler çok uygun tercihlerdir.

Her yaşam tarzına uygun olan 3A Prefabrik çelik ev modellerinden birini tercih ederek sipariş ettiğiniz andan itibaren çok kısa süreler içerisinde sizler için hızlıca evinizin üretimine başlıyoruz. Haftalar içerisinde demontabl malzeme olarak üretimini tamamladığımız evinizi, Türkiye’nin  ve Yurt dışında istediğiniz bölgeye kısa sürede teslim ediyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte kurulumunu sağlıyor ve kullanıma hazır olarak sizlere zamanında teslim.

Sosyal Amaçlı Binalar
Dubleks Hafif Çelik Binalar