Size bir telefon kadar yakınız
(0216) 378 37 00
Dil Seçin
trende

TEKİRDAĞ PREFABRİK

30.04.2018
1 görüntülenme
TEKİRDAĞ PREFABRİK

3A PREFABRİK Tekirdağ ilçesinde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteyner, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

Prefabrik denilince akla gelen firmaların başında 3A PREFABRİK gelmektedir. 3A PREFABRİK, prefabrik, konteyner, çelik yapı, hangar, depo, atölye, şantiye yapıları, kamp binaları, ofis, yemekhane, yatakhane binaları üretimi, satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

3A PREFABRİK olarak gerek İstanbul’un diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye’de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner,demonte konteyner,özel üretimli yapılar, prefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları,prefabrik ofis binaları,prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları,sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları,atölye binaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar,prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.

3A PREFABRİK verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.

Tekirdağ prefabrik,Pendik prefabrik firmaları,Tuzla prefabrik firması,Tekirdağ 2.el prefabrik,Tekirdağ prefabrik ev,Bursa ucuz prefabrik,Trabzon prefabrik ev,Manisa prefabrik konut,Çanakkale prefabrik bina,Silivri prefabrik villa, Prefabrik şantiye,Şile prefabrik dublex, Tekirdağ prefabrik triblex, Prefabrik yemekhane, Bolu prefabrik
tel. 0216 378 3700

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.