Size bir telefon kadar yakınız
(0216) 378 37 00
Dil Seçin
trende

İhtiyaca Göre Prefabrik ve Konteyner Yapılar

27.12.2018
864 görüntülenme
İhtiyaca Göre Prefabrik ve Konteyner Yapılar

Sanayi prefabrik, deri sanayi prefabrik firmaları, sanayi prefabrik firması, sanayi 2.el prefabrik, sanayi prefabrik ev, sanayi ucuz prefabrik,  sanayi prefabrik ev, sanayi prefabrik konut,  sanayi prefabrik bina, sanayi prefabrik villa,  sanayi prefabrik şantiye,  sanayi prefabrik dublex,  sanayi prefabrik triblex,  sanayi prefabrik yemekhane 0216 378 3700.

3A Prefabrike tüm ilçelerde  prefabrike yapılar, Panel Sistem Prefabrike Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynerler, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrike Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrike projeleri ile kanıtlamış bir prefabrike firmasıdır.

Prefabrike denilince akla gelen firmaların başında 3A Prefabrik gelmektedir.3A Prefabrik, prefabrik, konteyner, çelik yapı, hangar, depo, atölye, şantiye yapıları, kamp binaları, ofis,yemekhane, yatakhane binaları üretimi,satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

3A Prefabrik olarak gerek İstanbul’un diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye’de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner,demonte konteyner,özel üretimli yapılar, prefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları,prefabrik ofis binaları,prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları,sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları,atölye binaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar,prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.

3A Prefabrik verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.


sanayi prefabrik, deri sanayi prefabrik firmaları, sanayi prefabrik firması, sanayi 2.el prefabrik, sanayi prefabrik ev, sanayi ucuz prefabrik,  sanayi prefabrik ev, sanayi prefabrik konut,  sanayi prefabrik bina, sanayi prefabrik villa,  sanayi prefabrik şantiye,  sanayi prefabrik dublex,  sanayi prefabrik triblex,  sanayi prefabrik yemekhane .

FARKLI EBATLARDA BEKÇİ-GÜVENLİK KABİNLERİ

SANDVİÇ PANEL KABİN – BEKÇİ KABİNİ, MOBO KABİN, GÜVENLİK KABİNİ , WC KABİNİ, DUŞ KABİNİ, KANTİN  İmalatçı firma olmamız avantajıyla istenilen ölçü ve özelliklerde Konteyner-Kabin  imalatımız mevcuttur.  Fabrikamızı ziyaret edip, hazır ürünlerimizi görebilirsiniz. Resimlerde örnek konteyner uygulamalarımız mevcuttur.

WC KABİN

3A PREFABRİK  güvenlik kabini yüksek kalitesi, güvenliğe uygun ergonomik tasarımıyla en pratik çözümdür. 1,35×1,35m. ölçüden 3x4m. ölçülerine kadar çok farklı ölçülerde güvenlik kabini üretimimiz mevcuttur. Yüksek üretim kapasitemizle tüm modellerimiz siparişinizden sonar kısa sürede sevk edilmektedir.

Güvenlik kabinlerde elektrik aydınlatma armatürleri kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Kabinlerde sigorta kutusu ve piriz mevcuttur. 3A PREFABRİK güvenlik kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar bekçi kulübesi olarak ihtiyacınıza güvenli ve estetik çözüm üretir. 3A PREFABRİK kabinler iyi izole edilmiş olup sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. 3A PREFABRİK kabinlerin üretimi yüksek Teknoloji’yle donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır.