Prefabrike Binalar

Prefabrike Şantiye Binaları

İnşaat firmaların yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaçları doğrultusunda ve bölgesel iklim özelliklerine uygun şantiye binalardan ihtiyaç duymaktadırlar.

 Bu yapıların içinde işçi, teknik ve idari personel yatakhaneleri önemli bir yer almaktadır. Her bina eleman sayısına ve ihtiyacına (WC + Duş)  yönelik tasarlanır ve üretilir.

İnsanların sağlıklı bir ortamda uyuması için, yatakhanelerin  ses, ısı, ve ışık konforlarının yeterli olması gerekmektedir. Bu tarz prefabrike yapılarında genellikle birden fazla kişi aynı mekanda uyduğu için, konfor şartlarının önemi daha da artmaktadır.

Prefabrike yatakhane çözümleri için oluşturduğumuz standart planlar dışında ayrıca özel talepler için de proje çalışması yapılabilir.

3A Prefabrik olarak şantiye yapıları özel yazılım programında projenize en uygun yapı model önerisiyle tasarlanıyor. Şantiyeniz de küçük veya büyük ihtiyaç duyabileceğiniz yapı grupları alternatif yapı modelleriyle size sunuluyor.
Elinizde olan Projeye uyumluluk dikkate alınarak size prefabrike veya konteyner şantiye yapıları ayrı ayrı veya bir arada alternatifler öneriliyor.
Bizler , Sizlere şantiye bütçenize daha da kazandırmak için şantiyeniz deki bazı yapılarda ekonomik çözüm oluşturuyor.
Teknolojik hatta hızlı üretim avantajımızla ihtiyaç duyduğunuz yapılar kısa sürede üretiliyor.
Prefabrike bina malzemeleri araca yükleme şekli
Prefabrike bina montajı