0216 378 37 00, info@3aprefabrik.com
İki Katlı Prefabrik Evler

Ürünlerimizi Pendik – Kurtköy’deki fabrikamızda TSE normlarına ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üreterek yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dubleks Prefabrike Evler

Şayet Konforlu, estetik, kolay ve çabuk monte edilebilen bir villa arıyorsanız MUTLAKA TANIŞALIM.

3A PREFABRİK mimarları özenle müşterileri için modern yaşam şartlarına uygun albenili VILLA yapılarını tasarladılar ve yarattılar. Mimari estetiği ve konforlu teçhizatıyla bu villar sanırız sizin de ilginizi çekecektir. Arayın tanışalım, projenize katkıda bulunalım.

İki Katlı Yazlık Ev


Üzerinde çalışmakta olduğunuz projenizin sizin için en verimli bir şekilde gerçekleşmesi ve müşterinizin neticeden memnun olması mutlaka sizin temel objektifin izdir.

Şayet bu projeniz yapısı ve genel şartları normlara uygun şantiye binaları gerektiriyorsa MUTLAKA TANIŞALIM, çünkü 3A PREFABRİK mamullerini büyük bir titizlikle TSE normlarına uygun bir şekilde imal ettiği gibi, montaj kalitesinde en üst seviyede tutarak müşterilerinin memnuniyetini temel ilke olarak kabul etmiştir.

114m2.Prefabrike Dubleks Ev

Prefabrike Binanalar günümüzün en hızlı üretim teknolojisine göre üretilir. Her türlü iklim şartına ve deprem yönetmeliklerine göre hazırlanan projeler tek ve iki katlı yapılar olarak müşteri istekleri doğrultusunda planlanır. Prefabrike  konut ürünlerimizde devletin teşvik amacıyla belirlediği %1 KDV avantajından yararlanabilirsiniz. Prefabrike yapılarda son yıllardaki teknolojik gelişim, sağlam, dayanıklı, kısa sürede kurulabilen, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır.

Dubleks Prefarike Yazlık
262m2 Prefabrike Dubleks Ev

Prefabrike yapının avantajları: 
Prefabrike yapılar her türlü yerleşim ve kullanım amacına uygun imal edilebilirler.
Prefabrike yapılar standart modüllerden oluştuğu için pratik ve hızlı bir şekilde kurulur.
Prefabrike yapılar esnek oldukları için deprem ve zemin kaymalarına karşı dayanıklıdırlar.
Prefabrike yapılar bütün iklim şartlarına göre imal edilebilirler.
Prefabrike yapılar ses ve ısı yalıtımı konusunda diğer yapılardan üstün özelliklere sahiptirler
Prefabrike yapılar tahribat yapmadan, çevreyi kirletmeden kısa sürede kurulur.
Prefabrike yapılar modern ve tarihi dokuya uygun olarak üretile bilirler.
Prefabrike yapılar yangına karşı dirençlidirler.
Prefabrike yapılar isteğe bağlı olarak sökülüp başka bir yere montajlanabilir.

İki katlı Bina – Montaj Aşaması
Dubleks Prefabrike Bina

Prefabrik ev ruhsatı nasıl alınır?

Prefabrik ev yapmak istediğiniz bölge imar planı yapılmış bir bölgeyse belediyeden ruhsat alınması gerekmektedir. Prefabrik evlerin ruhsatı, betonarme evlere göre çok daha kolay verilmektedir. Ruhsat alabilmek için mimari büro ile anlaşmanız gerekir. Mimari büro ile prefabrik üreticiniz karşılıklı iletişim içerisinde teknik detayları paylaşmaktadır.

Prefabrik ev nasıl kurulur?

Prefabrik evlerin kurulumu betonarme evlere göre çok daha kolaydır ve daha kısa sürmektedir. Yaklaşık olarak 100 m2 tek katlı binalar 7-10 gün, 2 katlı ve daha büyük binalar ise 15-20 gün içerisinde kurulabilmektedir. Kurulacak binanın özelliklerine göre bu süre değişebilmektedir.

Prefabrik evlerde satış sonrası servis ve garanti mevcuttur-12 ay


HAFİF ÇELİK YAPILAR

Ön üretimli çelik konstrüksiyon evler, çelik kolon ve kirişlere sahiptir. Taşıyıcı kısmı çelik olan bu evlerde duvar kaplama olarak Betopan, Alçıpan, OSB gibi çeşitli malzemeler kullanılabilir.

Çelik evler çoğunlukla yapıldıkları yerden taşınmazlar. Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir. Çelik binaların sökülmesiyle çıkan malzeme, geri kazanılmaktadır.

Hafif olması nedeniyle çelik konstrüksiyon yapılar daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır, imalat ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılarda farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir.

Hafif Çelik Ofis Binalar

Çelik konstrüksiyon ev sisteminin tercih edilmesinde bir diğer önemli etken yapı güvenliği. Çelik ev üretiminde kullanılan çelik ham madde kırılgan olmayan esnekliğiyle deprem gibi etkenlere karşı tam koruma sağlıyor. Çelik ev modelleri statik hesaplamalarıyla tam deprem güvenliği için çelik ağlarla adeta örülüyor.

Sosyal Amaçlı Binalar

Depreme dayanıklı, güvenli yaşam alanlarına sahip olmanın en ekonomik ve hızlı yollarından biri çelik ev yapılarıdır

Çelik ev sistemi betonarme yapılara göre üretimi hızlı ve kurulumu çok daha kısa süre yapılır ve ciddi zaman para tasarruf sağlar daha ekonomik çözüm sunar.

Hazı Çelik evler ses, ısı ve su yalıtımı olarak betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar.

Çelik ev modelleri modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır.

Hafif Çelik Evler

Betonarme yapılara göre çok daha fazla hafif olan, çok uzun yıllar güvenle kullanılabilen, çatlamayan bozulmayan ve böceklenme gibi sorunlar yaratmayan, yüksek ısı ve ses yalıtımı ile enerjiden tasarruf sağlayan, estetik görünüme sahip olan, farklı iç ve dış kaplamalarıyla isteğe göre her yaşam tarzına uygun olan üretilebilen çelik yapılar için onlarca farklı ev planı imkanı mevcuttur.

Bu planların her birinde farklı boyutlandırma ve isteğe göre eklenebilen malzemeler, ürünler olabilir. Bu sebeple her ihtiyaca, kullanılan malzemeye ve talebe göre farklılık gösteren çelik evler fiyat açısından da çok farklılık göstermektedirler.

Hafif Çelik Bungalov Evler
Bungalov Ev – iç görüntü

Teknik açıdan oldukça kaliteli yapılar olan Çelik evler, tasarımları ile de gözünüze hitap eder.

Sahip oldukları modüler yapıları ile kolayca taşınabilir ve sevk edilebilirler.

Çelik evler Tek katlı ya da Dubleks olabilirler.

Yazlık ev, bağ-bahçeye ev, yayla evi ya da günlük yaşam alanlarınız için çelik evler çok uygun tercihlerdir.

Her yaşam tarzına uygun olan 3A Prefabrik çelik ev modellerinden birini tercih ederek sipariş ettiğiniz andan itibaren çok kısa süreler içerisinde sizler için hızlıca evinizin üretimine başlıyoruz. Haftalar içerisinde demontabl malzeme olarak üretimini tamamladığımız evinizi, Türkiye’nin  ve Yurt dışında istediğiniz bölgeye kısa sürede teslim ediyoruz. Uzman ekiplerimizle birlikte kurulumunu sağlıyor ve kullanıma hazır olarak sizlere zamanında teslim.

Sosyal Amaçlı Binalar
Dubleks Hafif Çelik Binalar
Şantiye Konteyner | 3A PREFABRİK
İHTİYACA GÖRE KONTEYNER TİPLERİ

Müşteri talebine en iyi hizmeti sunmak için konteynerler çok çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Konteynerler konut amaçlı da kullanılabilmektedir. Gerektiğinde iki veya üç katlı üretilmekte ve merdiven eklenmektedir.

Bir tırda 2,40x6m. Ölçülerinde 10 adet konteyner sevk edilebilme özelliğiyle sizlere büyü avantajlar sağlamaktadır.

DEMONTE KONTEYNER

Demontabe Konteynerler, Monoblok Konteynerin tüm özelliklerini taşımasının yanı sıra demonte  olarak sevk edilebilmesi ve kullanılacağı alanda kolay  teknikler ile kurulabilmesi ile öne çıkıyor.

Tavan ve duvarlarda kullanılan sandviç paneller teknolojisinin sağladığı yüksek izolasyon değerleri ile dikkat çekiyor. İç ve dış yüzeyleri sac olan duvarlar ile kaplanan konteynerler, EPS ya da Taş yünü olarak sunulan izolasyon seçenekleri ile farklı iklim bölgelerinde aranan izolasyon değerlerinin yakalanabilmesini mümkün kılıyor. Demonte Konteynerler, yurt içinde ve yurt dışından gelen taleplerin karşılanmasında nakliye maliyetlerinde sağladığı avantaj nedeniyle özellikle tercih edilmektedir.

Konteynerler

Konteynerler tamamen sacdan üretilmiş olup Şantiye konteyneri(ofis, yatakhane, yemekhane), inşaat alanlarında projeyi uygulayan firmanın tüm ihtiyaçlarını giderebilecek çeşitliliktedir. Kullanışlı olmalarıyla WC-Duş ünitesinden satış ofisine kadar her alanda kullanılabilir.

 Müşteri talebine en iyi hizmeti sunmak için konteynerler çok çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Konteynerler konut amaçlı da kullanılabilmektedir. Gerektiğinde iki veya üç katlı üretilmekte ve merdiven eklenmektedir.

Bir tırda 2,40x6m. Ölçülerinde 10 adet konteyner sevk edilebilme özelliğiyle sizlere büyü avantajlar sağlamaktadır.

SANDVİÇ PANEL STANDART KONTEYNER MODELLERİ

Şantiye konteyneri, sosyal amaçlı yapılarda, yaşam binalar, maden ocaklarında, barajlarda, yol yapım gibi çeşitli şantiyelerde inşaat süresince şantiye çalışanlarının geçici barınması amacıyla kullanılan, şantiyenin zorlu şartlarına dayanıklı konteynerlerdir.

Şantiyelerde çalışma ofisi, yemekhane, depo, yatakhane, mutfak, çamaşırhane, mescit gibi birçok farklı işlevde kullanılan şantiye konteyneri inşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Ürettiğimiz şantiye konteyneri elektrik tesisatı-aydınlatma armatürleri, istenilen plana göre mutfak tezgahı ve sıhhi tesisatı ile kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.

Şantiye konteynerleri şantiye alanında hızlı kurulup ve daha sonrasında  projeler bitiğinde başka yere taşınabilme özelliğinden dolayı İnşaat firmalarının en çok tercih edildiği  konteyner sistemidir.

Şantiye konteynerleri standart ve birleşimli demonte sistemle üretim yapılmakta olup, inşaat firmaları tarafından tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır.

Şantiyeler için talep edilen hazır haldeki konteyner kamyonla 1 adet , tırla 2 adet olarak kolayca sevki yapılmaktadır.