0216 378 37 00, info@3aprefabrik.com
İhtiyaca Göre Prefabrik ve Konteyner Yapılar

Sanayi prefabrik, deri sanayi prefabrik firmaları, sanayi prefabrik firması, sanayi 2.el prefabrik, sanayi prefabrik ev, sanayi ucuz prefabrik,  sanayi prefabrik ev, sanayi prefabrik konut,  sanayi prefabrik bina, sanayi prefabrik villa,  sanayi prefabrik şantiye,  sanayi prefabrik dublex,  sanayi prefabrik triblex,  sanayi prefabrik yemekhane 0216 378 3700.

3A Prefabrike tüm ilçelerde  prefabrike yapılar, Panel Sistem Prefabrike Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynerler, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrike Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrike projeleri ile kanıtlamış bir prefabrike firmasıdır.

Prefabrike denilince akla gelen firmaların başında 3A Prefabrik gelmektedir.3A Prefabrik, prefabrik, konteyner, çelik yapı, hangar, depo, atölye, şantiye yapıları, kamp binaları, ofis,yemekhane, yatakhane binaları üretimi,satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

3A Prefabrik olarak gerek İstanbul’un diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye’de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner,demonte konteyner,özel üretimli yapılar, prefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları,prefabrik ofis binaları,prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları,sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları,atölye binaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar,prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.

3A Prefabrik verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.


sanayi prefabrik, deri sanayi prefabrik firmaları, sanayi prefabrik firması, sanayi 2.el prefabrik, sanayi prefabrik ev, sanayi ucuz prefabrik,  sanayi prefabrik ev, sanayi prefabrik konut,  sanayi prefabrik bina, sanayi prefabrik villa,  sanayi prefabrik şantiye,  sanayi prefabrik dublex,  sanayi prefabrik triblex,  sanayi prefabrik yemekhane .

FARKLI EBATLARDA BEKÇİ-GÜVENLİK KABİNLERİ

SANDVİÇ PANEL KABİN – BEKÇİ KABİNİ, MOBO KABİN, GÜVENLİK KABİNİ , WC KABİNİ, DUŞ KABİNİ, KANTİN  İmalatçı firma olmamız avantajıyla istenilen ölçü ve özelliklerde Konteyner-Kabin  imalatımız mevcuttur.  Fabrikamızı ziyaret edip, hazır ürünlerimizi görebilirsiniz. Resimlerde örnek konteyner uygulamalarımız mevcuttur.

WC KABİN

3A PREFABRİK  güvenlik kabini yüksek kalitesi, güvenliğe uygun ergonomik tasarımıyla en pratik çözümdür. 1,35×1,35m. ölçüden 3x4m. ölçülerine kadar çok farklı ölçülerde güvenlik kabini üretimimiz mevcuttur. Yüksek üretim kapasitemizle tüm modellerimiz siparişinizden sonar kısa sürede sevk edilmektedir.

Güvenlik kabinlerde elektrik aydınlatma armatürleri kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Kabinlerde sigorta kutusu ve piriz mevcuttur. 3A PREFABRİK güvenlik kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar bekçi kulübesi olarak ihtiyacınıza güvenli ve estetik çözüm üretir. 3A PREFABRİK kabinler iyi izole edilmiş olup sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. 3A PREFABRİK kabinlerin üretimi yüksek Teknoloji’yle donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır.

Prefabrik Evler

3A PREFABRİK olarak Türkiye’nin her yerine  prefabrik ve çelik konstrüksiyon  bina satışı yapmaktayız.

İnsanların her türlü barınma ihtiyaçlarına çözüm bulma misyonu ‘ile faaliyetlerine devam eden firmamız müşteri tarafından talep edilen her türlü farklı proje ve ebatlarda üretim yapmaktadır.

Gerek tek katlı, gerekse dubleks binalarda hem istenilen mimaride, hem de yapı yönetmeliklerine ve kurulacak bölgenin iklim özelliklerine uygun olarak üretmektedir.

Gerek Yüksek yoğunluklu galvanizli çelikten yapılan taşıyıcı sistemi gerekse sudan etkilenmez, A1 sınıfı yanmaz BETOPAN dış cephe kaplaması ile uzun ömürlü, estetik, hızlı ve ekonomik yapılar sunmaktadır…

Zemin Betonu , parke, fayans , ince işçilik  nakliye ve montaj ekibinin konaklama ve yemek giderlerini Müşteriye Aittir.

Konusunda uzman saha ekibimiz ile  Türkiye’nin  her noktasına prefabrik bina  teslim etmekteyiz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz İSO, CE, TSE belgeli malzemelerden üretilmekte olup işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 YIL GARANTİLİDİR.

Yatakhane Binaları

İnşaat firmaların yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaçları doğrultusunda ve bölgesel iklim özelliklerine uygun şantiye binalardan ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu yapıların içinde işçi, teknik ve idari personel yatakhaneleri önemli bir yer almaktadır. Her bina eleman sayısına ve ihtiyacına (WC + Duş)  yönelik tasarlanır ve üretilir.

İnsanların sağlıklı bir ortamda uyuması için, yatakhanelerin  ses, ısı, ve ışık konforlarının yeterli olması gerekmektedir. Bu tarz prefabrike yapılarında genellikle birden fazla kişi aynı mekanda uyduğu için, konfor şartlarının önemi daha da artmaktadır.

Prefabrike yatakhane çözümleri için oluşturduğumuz standart planlar dışında ayrıca özel talepler için de proje çalışması yapılabilir.

Yemekhane Binaları

Prefabrike yemekhane binalar , inşaat firmaların tercih ettiği , özellikle işçilerin  yemekhane amaçlı kullanımına hizmet eden yapılardır. Yemekhane yapılar askeri veya sosyal tesislerde, fabrikalarda, özel organizasyonlarda, ihtiyacı olanların yemek pişirilmesi ve yemek yemesi ihtiyacının karşılanması için kullanılmaktadır.

Prefabrik Yemekhane Yapılar  her türlü arazi ve ortamda hızlı üretim ve montaj , uygun ucuz fiyat garantisiyle yapılmaktadır.

İhtiyaç  sayısına göre özel projelendirilen yemekhane binalarımızda mutfak, salon bulaşıkhane, kiler, wc duş üniteleri gibi alanlar uluslararası standartlarda projelendirilerek üretim yapılmaktadır..

Çelik Binalar

Ön üretimli çelik konstrüksiyon evler, çelik kolon ve kirişlere sahiptir. Taşıyıcı kısmı çelik olan bu evlerde duvar kaplama olarak Betopan, Alçıpan, OSB gibi çeşitli malzemeler kullanılabilir.

Çelik evler çoğunlukla yapıldıkları yerden taşınmazlar. Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir. Çelik binaların sökülmesiyle çıkan malzeme, geri kazanılmaktadır.

Hafif olması nedeniyle çelik konstrüksiyon yapılar daha az deprem yüklerine maruz kalır, sağlamdır, imalat ve montajda işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Çelik konstrüksiyon yapılarda farklı konstrüksiyon sistemleri uygulanabilir.

Prefabrike Konut Binalar

Ön üretimli hafif çelik konstrüksiyon teknolojisi ile, modüler panel ve yerinde kaplama sistem detaylarının kullanıldığı  yapılarda  tek katlı veya çift katlı (dubleks) konut binaları yapılmaktadır.

Müşterilerin her türlü barınma ihtiyaçlarına çözüm bulma hedefi  ile faaliyetlerine devam eden firmamız müşteri tarafından talep edilen her türlü farklı proje ve ebatlarda , farklı iklim koşularında kullanılabilen, sağlam, uzun ömürlü ve estetik üretim yapmaktadır. Yıllar sonra oluşabilecek koşullara göre taşıyıcı olmayan bölme duvarlar kaldırılarak veya yerleri değiştirilerek, ihtiyaçlarınız karşılanabilmektedir.

Hızlı montaj ve sağlam yapı desteği ile hayalinizdeki eve sahip olun. Prefabrik  konut ürünlerimizde devletin teşvik amacıyla belirlediği %1 KDV avantajından yararlanabilirsiniz.

Konteyner Yapılar

Başarı Tesadüf Değildir…

Sektörde hızla büyüme gösteren 3A Prefabrik , yaşam konteyneri, prefabrike, hafif çelik ve yapısal çelik yapıların tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini anahtar teslim hizmet modeliyle tek başına üstlenir. Bu yapı sistemleriyle, işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan depo ve hangarlara, modüler yaşam ünitelerinden sanayi tesislerine, çok katlı binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

  • Para değil, İnsan odaklı çalışıyoruz !
  • Teknolojiyi her alanda takip ediyoruz !
  • Profesyonel ekip arkadaşlarına sahibiz !
  • Doğaya ve insana değer veriyoruz !
  • EV KONTEYNERİ 3A ;Sandwich panel üretim sisteminin getirdiği yüksek izolasyon, güvenli yapı tarzı ve opsiyonel çatı uygulaması ile 3A vidalı sistem modüler yapıları Konteyner Ev olarak ta tercih edilmektedir. 3A standart planda oda, wc, mutfak içeren modellerinin yanı sıra özel plana sahip konteyner ev üretimi de gerçekleştirmektedir.Yüksek yapı güvenliğine sahip modüler evlerimiz istendiğinde vidalı birleşenlerin verdiği avantajla sökülerek başka mekanlara zarar görmeden taşınarak defalarca kurulum.
  • OFİS KONTEYNERİ3A yeni nesil konteyner ofis yapılarıyla iki tarzda üretim gerçekleştirilmektedir. Bunlardan ilki standart planda ofisler olup 3×7 standart ölçüsünde yirmiye yakın ergonomi planda üretimi gerçekleştirilmektedir. İkinci tarzda ise üç kata kadar istenilen mekan büyüklüğünde planlarda tasarlanan modüler birleşimli özel planlı ofis yapıları ile lüks yönetim ofislerinden şantiye ofislerine kadar farklı konseptlerde üretimler gerçekleştirilmektedir.
  • WC/DUŞ KONTEYNERİ 3A ; özellikle şantiye ortamları ve sosyal tesis yapıları için özel planda wc duş projeleri de gerçekleştirmektedir. Standart planlı modellerimiz 3 kabinli, 4 kabinli, 5 kabinli ve 7 kabinli wc duş üniteleridir.. Tüm modellerimize istenildiği kadar tuvalet veya duş tekne ünitesi planlana bilmektedir.
Gebze Prefabrik

Gebze prefabrik, gebze prefabrik firmaları,gebze prefabrik firması,gebze 2.el prefabrik, gebze prefabrik ev, gebze ucuz prefabrik, gebze prefabrik ev,gebze prefabrik konut, gebze prefabrik bina, gebze prefabrik villa, gebze prefabrik şantiye, gebze prefabrik dublex, gebze prefabrik triblex, gebze prefabrik yemekhane
0216 378 3700.

70m2. ZABITA+WC BİNASI

3A Prefabrik gebze ilçesinde ve tüm İstanbul ilçelerinde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner Yaşam Alanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları,Söküm Kurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalı faaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasını en iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

Prefabrik denilince akla gelen firmaların başında 3A Prefabrik gelmektedir. 3A  prefabrik, prefabrik, konteyner, çelikyapı, hangar,depo,atölye,şantiye yapıları,kamp binaları,ofis,yemekhane,yatakhane binaları üretimi,satışı ve montaj hizmetlerini vermektedir.

3A Prefabrik olarak gerek İstanbul’un diğer ilçelerinde ve tüm Türkiye’de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,monoblok panel konteyner,demonte konteyner,özel üretimli yapılar, prefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları, prefabrik ofis binaları,prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları, sandwich panel kabinler,panel güvenlik kabinleri, çelik hangar yapıları, atölye binaları, hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar, prefabrik bağ evleri,ekonomik prefabrik evler,depreme dayanıklı yapılar inşa ve satışı yapmaktadır.

3A Prefabrik verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyi kendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.


gebze prefabrik, gebze prefabrik firmaları,gebze prefabrik firması,gebze 2.el prefabrik, gebze prefabrik ev, gebze ucuz prefabrik, gebze prefabrik ev, gebze prefabrik konut, gebze prefabrik bina,gebze prefabrik villa, gebze prefabrik şantiye, gebze prefabrik dublex, gebze prefabrik triblex, gebze prefabrik yemekhane.

İstediğiniz büyüklükte, tek katlI, iki katlı, bahçeli-verandalı, balkonlu balkonsuz prefabrik ev modellerini, değişen mimari ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte, ergonomi ve fonksiyonel konutları, 3A Prefabrik artık ayağınıza getiriyor…………..

Uygun Fiyata Prefabrik Evler

Prefabrik konut üretiminde lider üretici firmalar içerisinde yer alan, 3A Prefabrik firmamız isteyen herkesin bir prefabrik evi olması için çok uygun fiyat ve koşullarda kampanyalar düzenlemiştir. Bu kampanyaya göre;  2 oda 1 Salon 79 m2 prefabrik konut fiyatımızı 43.000 TL’den, 2 oda 1 Salon 80 m2 prefabrik konut fiyatımızı 45.000 TL’den satışa sunmuş bulunmaktayız. Üstelik %1 KDV avantajı ile…

Her tür prefabrik konut ihtiyacınızda öncelikle firmamızdan fiyat ve teklif almanızı öneririz.

Prefabrike Binalar

Hafif çelik konstrüksiyon binalar fabrikamızdan dünyanın her yerine ambalaj sistemi ile sevk edilebilmektedir.

Binanın  standart panelleri 1,25m.’nin  katları olarak hesaplanır, istenirse hazır modellerden ya da müşterinin isteği doğrultusunda yapılacak modellerden oluşur. Binaların yükseklikleri 2,5m ya da 3m. olarak isteğe yöneliktir.

Bina dış cepheleri çimentolu yonga levhadan, galvaniz sacdan  ya da sandviç panelden  oluşturulabilmektedir. Bina iç cepheleri tamamen çimentolu yonga levha olabildiği gibi alçıpan da kullanılabilmektedir. Sandviç panelden yani her iki tarafı sacdan oluşan paneller de ilgi görmektedir.

Prefabrike Binanalar günümüzün en hızlı üretim teknolojisine göre üretilir. Her türlü iklim şartına ve deprem yönetmeliklerine göre hazırlanan projeler tek ve iki katlı yapılar olarak müşteri istekleri doğrultusunda planlanır. Prefabrik  konut ürünlerimizde devletin teşvik amacıyla belirlediği %1 KDV avantajından yararlanabilirsiniz.

Prefabrik yapılarda son yıllardaki teknolojik gelişim, sağlam, dayanıklı, kısa sürede kurulabilen, güvenli ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır.
Prefabrik yapının avantajları: 
Prefabrik yapılar her türlü yerleşim ve kullanım amacına uygun imal edilebilirler.
Prefabrike yapılar standart modüllerden oluştuğu için pratik ve hızlı bir şekilde kurulur.
Prefabrik yapılar esnek oldukları için deprem ve zemin kaymalarına karşı dayanıklıdırlar.
Prefabrik yapılar bütün iklim şartlarına göre imal edilebilirler.
Prefabrike yapılar ses ve ısı yalıtımı konusunda diğer yapılardan üstün özelliklere sahiptirler
Prefabrik yapılar tahribat yapmadan, çevreyi kirletmeden kısa sürede kurulur.
Prefabrik yapılar modern ve tarihi dokuya uygun olarak üretile bilirler.
Prefabrik yapılar yangına karşı dirençlidirler.
Prefabrik yapılar isteğe bağlı olarak sökülüp başka bir yere montaj lanabilir.